piątek, 13 października 2017


http://www.granty-na-badania.com/2017/10/projekt-naukowiec-dni-kariery-i.html

W dniach 24-26 października 2017 r. w Warszawie odbędą się bezpłatne Dni Kariery i Mobilności dla Doktorantów i Młodych Naukowców pt. Projekt Naukowiec. Wydarzenie ma na celu pokazanie źródeł finansowania badań, zdobywania grantów, nawiązywania współpracy międzysektorowej i możliwości mobilności międzynarodowej. 

Dzień 1: "Sprawdź jak to zrobić", by z sukcesem planować i rozwijać swoją karierę naukową. Zaznacz na "Mapie swojej kariery" ważne punkty, takie jak zdobywanie grantów, wyjazdy zagraniczne, umiejętne prezentowanie swoich badań, czy nawiązywanie kontaktów i poszukiwanie partnerów do projektów.

Dzień 2: "Nauka Kariera Biznes" to mniej znana strona kariery naukowca, którą zaprezentujemy drugiego dnia. Wystąpienia praktyków i udział w mini warsztatach z przedstawicielami sektora prywatnego pomogą zrozumieć tajniki i możliwości współpracy z tym sektorem.

Dzień 3: "Warsztaty rozwoju kariery" trzeciego dnia pomogą rozwinąć tzw. umiejętności miękkie, jakże przydatne i poszukiwane przez pracodawców.

Projekt naukowiec - plakatPrint Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom