wtorek, 31 października 2017


fot. Jay Castor / unsplash.com CC0 1.0Listopad to kolejny miesiąc z możliwością zdobycia środków na badania naukowe. Tym bardziej, że na naukowców czeka blisko 40 konkursów na granty i stypendia. Ponieważ znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy zestawienie konkursów, w których nabór wniosków kończy się w najbliższym miesiącu.

Pełną listę konkursów można znaleźć poniżej. Zwracamy uwagę, że zestawienie zostało przygotowane 31 października 2017 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com.

Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - nawet te z 2019 r. Kalendarz można znaleźć w na tej stronie oraz w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. Nie zapominajcie także o mapie międzynarodowej współpracy badawczej. Zamieściliśmy na niej aktualne oferty prowadzenia międzynarodowych badań naukowych, międzynarodowej współpracy badawczej oraz zagranicznych ofert stypendialnych.

A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter, Google+ i Instagram. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.

Podaj swój adres email:


1 listopada

2 listopada

5 listopada
ECOmade Contest 2017

6 listopada
Uzależnienia XXI wieku

10 listopada

13 listopada

14 listopada
ERA.Net Smart Grids Plus
European Research Council

15 listopada

17 listopada

20 listopada

24 listopada
Europejskie Centrum Solidarności

27 listopada
Galeria AMS
Miejska Biblioteka w Opolu

30 listopada
EUCYS
Białystok
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Gmina Mszana
Global Management Challenge
EqUIP Izrael Nagroda im. Jana i Wojciecha Wawrzynków Od teorii do praktyki

Zdjęcie we wpisie: fot. Jay Castorunsplash.com CC0 1.0Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom