środa, 15 listopada 2017


Logo Narodowego Centrum Nauki
Narodowe Centrum Nauki opublikowało na swojej stronie internetowej listę projektów, które uzyskały finansowanie w ramach konkursów Opus 13 i Preludium 13. Nabór wniosków we wspomnianych konkursach trwał do 15 marca 2017 r. do 22 czerwca 2017 r. Wyniki można znaleźć klikając w ten link. Na finansowanie projektów NCN przeznaczyło blisko 430 mln zł.

W systemie www.osf.opi.org.pl  powinny także pojawić się recenzje wniosków. Szczególnie warto zapoznać się z nimi, jeśli wniosek nie uzyskał finansowania. W recenzji eksperci muszą bowiem uzasadnić swoją decyzję i wskazać słabe strony wniosku.  

Jednocześnie przypominamy, że do 15 grudnia 2017 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursów Opus 14 i Preludium 14. Kierownicy wniosków, które nie uzyskały finansowania w poprzedniej edycji wymienionych konkursów - o ile nie znaleźli się w grupie osób, którym składanie wniosku zostało zablokowane - mogą poprawić wniosek i aplikować jeszcze raz. W nowym formularzu trzeba podać numer rejestracyjny poprzedniego wniosku.Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom