poniedziałek, 6 listopada 2017


Tech Leaders - program mentorski dla kobiet
Do 15 listopada 2017 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach III edycji programu mentorskiego dla kobiet Tech Leaders. W ramach programu możliwe jest, aby przez kilka miesięcy pracować i rozwijać się w gronie mentorów i mentorek z branży IT i nowoczesnych technologii. Program trwa cztery miesiące. Rozpoczyna się w listopadzie 2017 r. i trwa do marca 2018 r. W programie dostępnych jest 60 miejsc.

Jak informują organizatorzy programu w słowach skierowanych do uczestniczek programu Tech Leaders:
Chcemy abyś stworzyła swój własny projekt, dostała lepsze stanowisko w pracy, uwierzyła w swoje umiejętności, przebranżowiła się, zmieniła pracę, zwiększyła swoje umiejętności programowania lub wiedzę z zakresu IT i nowoczesnych technologii. Tak było z uczestniczkami w poprzednich edycjach.
Program adresowany jest do kobiet, które chcą rozwinąć się w IT i technologiach, myślą o założeniu własnej firmy, programują, chcą rozwinąć własną firmę, poszukują własnej drogi zawodowej lub chcą się przebranżowić.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który znajduje się na stronie internetowej organizatora.
Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom