środa, 24 stycznia 2018


Młodzi na start - konkurs dla designerów
Do 7 maja 2018 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach 7. edycji konkursu dla młodych designerów Młodzi na start. Do konkursu można zgłaszać prace dotyczące tematu "Drugie życie mebla. Recykling – potrzeba czy trend?". Laureat głównej nagrody otrzyma 10 000 zł.

Zgodnie z informacjami organizatorów do konkursu muszą zostać zgłoszone gotowe projekty lub prototypy wykonane w skali 1:1, z odpowiednich materiałów docelowych, z zachowaniem należytej staranności, zgodnie z wymogami wiedzy technicznej oraz nie ulegające zniszczeniom w toku normalnego ich użytkowania. 

W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych: studenci kierunków związanych z wzornictwem przemysłowym, osoby interesujące się wzornictwem przemysłowym, zawodowi projektanci lub nieformalne grupy projektowe złożone z takich osób - pod warunkiem, że działają na rynku nie dłużej niż 5 lat.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który jest dostępny na stronie internetowej organizatora.

Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom