poniedziałek, 12 lutego 2018


Zalando  - logo
Do 30 kwietnia 2018 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu na stypendium Zalando na rok akademicki 2017/2018. Konkurs adresowany jest do studentów. Pula nagród w konkursie wynosi 15 000 zł.

O stypendium Zalando ubiegać się mogą wszyscy studenci studiów jednolitych, licencjackich - I stopnia oraz magisterskich - II stopnia wszystkich uczelni wyższych w Polsce, niezależnie od kierunku i trybu studiów, którzy nie ukończyli 26. roku życia.

Jak informują organizatorzy zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na pytanie: Jakie zmiany będzie można zaobserwować w sposobie dokonywania zakupów w sklepach internetowych w Polsce w ciągu najbliższych 10 lat?

Jak precyzują organizatorzy:
Swoje pomysły możesz zaprezentować w dowolnej formie (np.: eseju, wideo, prezentacji itd.). Postaraj się wykorzystać wiedzę, którą zdobyłaś / zdobyłeś w trakcie studiów, swoje umiejętności oraz dotychczasowe doświadczenie, aby zaskoczyć nas nowym, świeżym podejściem. Pamiętaj jednak, że od formy ważniejsza jest dla nas treść Twojego zgłoszenia.ach internetowych w Polsce w ciągu najbliższych 10 lat?
W ramach konkursu przyznane zostaną następujące nagrody:
  • I miejsce - nagroda główna w wysokości 12 000 zł;
  • II miejsce - karta upominkowa do wykorzystania na Zalando.pl o wartości 2 000 zł oraz roczna subskrypcja na platformie e-learningowej Skillshare;
  • III miejsce - karta upominkowa do wykorzystania na Zalando.pl o wartości 1 000 zł oraz roczna subskrypcja na platformie e-learningowej Skillshare.
Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.
Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom