środa, 7 marca 2018


Logo konkursu L'Oréal dla kobiet i naukiDo 30 kwietnia 2018 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursu L'Oréal Polska dla Kobiet i Nauki 2018. W ramach konkursu przyznane zostaną dwa stypendia dla badaczek magistrantek, badaczek kończących prace nad swoją rozprawą doktorską oraz trzy stypendia dla badaczek kończących prace nad swoją pracą habilitacyjną.

Zgodnie z regulaminem konkursu z wnioskami o stypendium mogą występować tylko badaczki, które prowadzą badania w obszarze nauk o życiu. Kandydatki do otrzymania stypendium dla studentek, nie mogą mieć więcej niż 25 lat. Kandydatki do otrzymania stypendium dla doktorantek, nie mogą mieć więcej niż 32 lat. Kandydatki do otrzymania stypendium dla osób, kończących pracę habilitacyjną, nie mogą mieć więcej niż 40 lat. W przesłanym zgłoszeniu konieczne jest wykazanie aplikacyjnego charakteru prowadzonych badań.


Laureatki konkursu dla doktorantek otrzymają dwa stypendia w wysokości 30 000 zł każde. Laureatki konkursu dla habilitantek otrzymają trzy stypendia w wysokości 35 000 zł każde. Laureatka konkursu dla magistrantek otrzymają stypendium w wysokości 20 000 zł.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.
Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom