piątek, 13 kwietnia 2018Czy wiesz, kim są trenerzy nauki? W jaki sposób pracują? jakie mają kwalifikacje? O certyfikację trenera nauki może ubiegać się każdy naukowiec, który pragnie być dobrym dydaktykiem i pracować zarówno na uczelni, jak i poza nią. Społeczność TN istnieje w Polsce od dwóch lat i skupia naukowców wielu dziedzin, pracujących na uczelniach, w instytucjach i firmach w kraju i za granicą.

Dydaktyka aktywna, czyli przekazywanie wiedzy i umiejętności za pomocą metod trenerskich, jest znana i stosowana w biznesie od kilkudziesięciu lat. Kurs Trenerów Nauki to pierwsze zajęcia trenerskie skierowane do naukowców, odpowiadające potrzebie pracy ze studentami i środowiskiem nauki w sektorze publicznym oraz prywatnym.
Zasady rekrutacji, wraz z pełną ofertą, znajdują się pod linkiem:

Liczba miejsc jest ograniczona, a o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat. Na hasło: "Granty na badania" przyznajemy 5% rabatu.

Jeśli chcesz dołączyć do naszej społeczności, rozwijać się jako dydaktyk i trener, zapraszamy do uczestnictwa w Kursie. Jeśli jeszcze się wahasz, zachęcamy do kontaktu i rozmowy.

V edycja Kursu Trenerów Nauk - plakat reklamowy

Informacja prasowaPrint Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom