poniedziałek, 30 kwietnia 2018


fot. Jay Castor / unsplash.com CC0 1.0W maju zaczynamy powoli myśleć o wakacjach. Zanim jednak odpoczniemy, warto postarać się o środki na prowadzenie swoich badań naukowych. Tym bardziej, że na naukowców czeka blisko 30 konkursów na granty i stypendia. Ponieważ znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy zestawienie konkursów, w których nabór wniosków kończy się w najbliższym miesiącu.

Pełną listę konkursów można znaleźć poniżej. Zwracamy uwagę, że zestawienie zostało przygotowane 30 kwietnia 2018 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com.

Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - nawet te z 2019 r. Kalendarz można znaleźć w na tej stronie oraz w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. Nie zapominajcie także o mapie międzynarodowej współpracy badawczej. Zamieściliśmy na niej aktualne oferty prowadzenia międzynarodowych badań naukowych, międzynarodowej współpracy badawczej oraz zagranicznych ofert stypendialnych.

A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter, Google+ i Instagram. Zachęcamy także do zapisania się na nasz newsletter - formularz poniżej.

Podaj swój adres email:


1 maja
Mazda Design 2018 - reVISION

4 maja
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego

6 maja
Biuro Bezpieczeństwa Narodowego

7 maja
Młodzi na start

9 maja
Climate-KIC Accelerator Programme

10 maja
mPotęga
Polska Akademia Umiejętności

11 maja
Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej
INGA - Innowacyjne Gazownictwo

15 maja

20 maja
Publikuj.dr

21 maja
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
IUSER

23 maja

24 maja
Bank Gospodarstwa Krajowego

28 maja
Fundacja na rzecz Nauki Polskiej
Program AAL

30 maja

31 maja
Politechnika Śląska
Center for Leadership
Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Zdjęcie we wpisie: fot. Jay Castor / unsplash.com CC0 1.0Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom