czwartek, 21 czerwca 2018


fot. Jeremy Yap / unsplash.com CC0 1.0
Do 9 lipca 2018 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach II edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu kina polskiego lub edukacji audiowizualnej. Uczestnikami konkursu mogą być absolwenci szkół wyższych, którzy ukończyli studia magisterskie na dowolnym kierunku studiów w terminie od 1 maja 2017 roku do 30 kwietnia 2018 roku na podstawie pracy magisterskiej. Nagroda główna wyniesie nie mniej niż 1 000 zł.

Zgodnie z informacjami organizatorów:
Pod pojęciem "kina polskiego" rozumiane są dzieła filmowe (powstałe zarówno w systemie kinematografii zorganizowanej, jak i w trybie amatorskim), jak również wszelkie fenomeny związane z kulturą filmową (także z zakresu polityki audiowizualnej, sposobów rozpowszechniania oraz piśmiennictwa filmowego), a ponadto komunikaty telewizyjne i wideo, które – instytucjonalnie, poprzez tematykę lub za sprawą twórców – wykazują istotny związek z Polską.
Zgłoszenia pracy do konkursu może dokonać autor pracy po uzyskaniu pisemnej zgody promotora. Do konkursu mogą być zgłoszone prace, które otrzymały od promotora oraz recenzenta ocenę co najmniej dobry plus. Uczelnia, na której praca została złożona i obroniona, ma swoją siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Wymaganym językiem pracy magisterskiej jest język polski

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie organizatora.


Zdjęcie we wpisie: fot. Jeremy Yap / unsplash.com CC0 1.0Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom