wtorek, 19 czerwca 2018


Logo Polskiego Towarzystwa Zarządzania Produkcją
Trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu dla doktorów z zakresu innowacji w procesach i systemach produkcyjnych. Konkurs obejmuje opublikowane prace naukowe z zakresu innowacji w procesach i systemach produkcyjnych. Przez publikacje naukowe należy rozumieć artykuły naukowe oraz monografie i książki.

Zgodnie z informacjami organizatorów w konkursie mogą wziąć udział opublikowane prace naukowe osób, posiadających stopień doktora, należących do Polskiego Towarzystwa Zarządzania Produkcją (PTZP) lub Polskiego Towarzystwa Zarządzania Innowacjami (PTZI). Nie obowiązuje ograniczenie wiekowe.

Zarządy PTZP oraz PTZI ustalą na dany rok pulę nagród za najlepszą publikację naukową w kwocie 1 250 zł dla każdego z Oddziałów PTZP i dwie nagrody po 1 250 zł dla PTZI.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.

Strona internetowa konkursu dla doktorów z zakresu innowacji w procesach i systemach produkcyjnychPrint Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom