piątek, 29 czerwca 2018


fot. Jay Castor / unsplash.com CC0 1.0Lipiec to już wakacje. Ale nie oznacza to końca szans na pozyskanie środków na badania naukowe. Tym bardziej, że na naukowców czeka blisko 30 konkursów na granty i stypendia. Ponieważ znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy zestawienie konkursów, w których nabór wniosków kończy się w najbliższym miesiącu.

Pełną listę konkursów można znaleźć poniżej. Zwracamy uwagę, że zestawienie zostało przygotowane 29 czerwca 2018 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com.

Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - nawet te z 2020 r. Kalendarz można znaleźć w na tej stronie oraz w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. Nie zapominajcie także o mapie międzynarodowej współpracy badawczej. Zamieściliśmy na niej aktualne oferty prowadzenia międzynarodowych badań naukowych, międzynarodowej współpracy badawczej oraz zagranicznych ofert stypendialnych.

A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter, Google+ i Instagram.

1 lipca


2 lipca


5 lipca


6 lipca

Program Operacyjni Inteligentny Rozwój

9 lipca


10 lipca

MIT Enterprise Forum Poland
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju
Budiex

13 lipca

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

16 lipca

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

20 lipca


31 lipca


Zdjęcie we wpisie: fot. Jay Castor / unsplash.com CC0 1.0Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom