poniedziałek, 9 lipca 2018Do 7 listopada 2018 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu na najlepszą pracę magisterską dotyczącą sądownictwa administracyjnego. Uczestnikami konkursu mogą być absolwenci wyższych uczelni publicznych i niepublicznych, którzy obronili prace magisterskie w terminie od 1 października 2017 r. do 30 października 2018 r. Pula nagród w konkursie wynosi 10 000 zł.

Zgodnie z informacjami organizatorów w ramach konkursu przyznane zostaną następujące nagrody:
  • I miejsce - nagroda pieniężna 5 000 zł, publikacja streszczenia pracy lub fragmentu pracy w czasopiśmie Zeszyty Naukowe Sądownictwa Administracyjnego oraz możliwość odbycia bezpłatnego stażu w jednym z wojewódzkich sądów administracyjnych;
  • II miejsce - nagroda pieniężna 3 000 zł, publikacja streszczenia pracy lub fragmentu pracy w czasopiśmie Zeszyty Naukowe Sądownictwa Administracyjnego oraz możliwość odbycia bezpłatnego stażu w jednym z wojewódzkich sądów administracyjnych;
  • III miejsce - nagroda pieniężna 2 000 zł oraz możliwość odbycia bezpłatnego stażu w jednym z wojewódzkich sądów administracyjnych.
Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.
Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom