poniedziałek, 16 lipca 2018


Uczestnicy Letniej Szkoły Młodych Naukowców - fot. materiały organizatora W dniach od 9 lipca do 13 lipca 2018 r. pod patronatem medialnym serwisu granty-na-badania.com Biuro ds. Badań Naukowych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego zorganizowało Letnią Szkołę Młodych Naukowców (LSMN). Celem LSMN było przekazanie młodym naukowcom wiedzy dotyczącej zasad konstruowania projektów badawczych, które mają uzyskać finansowanie z zewnętrznych źródeł. W LSMN wzięli udział młodzi naukowcy z kilkunastu ośrodków naukowych z całej Polski.

W ramach LMSN przeprowadzone były pięciodniowe zajęcia. Materiały stworzone na potrzeby LSMN to publikacja pt. Jak zdobyć granty na badania naukowe oraz prezentacja multimedialna. Wszystkie materiały dostępne są na stronie internetowej LSMN - kliknij. Zajęcia w ramach LSMN prowadzone były przez kierownika BBN dra Tomasza Janusa.

Uczestnicy Letniej Szkoły Młodych Naukowców - fot. materiały organizatora
Uczestnicy Letniej Szkoły Młodych Naukowców - fot. materiały organizatora
Letnia Szkoła Młodych Naukowców finansowana była przez firmę Cedrob S.A. w ramach realizacji grantu w programie Wspieramy rozwój. Patronem medialny wydarzenia  był serwis granty-na-badania.com.Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom