poniedziałek, 30 lipca 2018


https://www.granty-na-badania.com/2018/07/nawa-poszukuje-ekspertow.html
Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej prowadzi w trybie ciągłym nabór ekspertów do oceny wniosków składanych w ramach programów i inicjatyw, których organizatorem jest NAWA. Szczegółowe informacje o naborze można znaleźć na stronie internetowej agencji.

Realizując swoje zadania, NAWA działa w sposób transparentny i oparty na zasadach konkurencyjności. Aby zapewnić wysoką jakość oceny wniosków i dokonać wyboru najlepszych spośród zgłoszonych aplikacji, chcemy zaprosić do współpracy ekspertów reprezentujących różne obszary badawcze oraz posiadających doświadczenie w realizacji i ocenie projektów badawczych, edukacyjnych i promocyjnych z zakresu nauki i szkolnictwa wyższego. Cenne będzie także doświadczenie związane z zarządzaniem w sferze szkolnictwa wyższego czy nauki, a także we współpracy międzynarodowej. Wszystkie szczegóły dotyczące naboru znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce Nabór ekspertów. Nabór ma charakter całoroczny.

Zapraszamy Państwa do współpracy na rzecz umiędzynarodowienia uczelni i instytucji naukowych oraz do współtworzenia systemu eksperckiego najwyższej jakości.

https://nawa.gov.pl/nawa/eksperci-nawa/nabor-ekspertowPrint Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom