wtorek, 31 lipca 2018


fot. Jay Castor / unsplash.com CC0 1.0Sierpień to już wakacje w pełni. Ale nie oznacza to końca szans na pozyskanie środków na badania naukowe. Tym bardziej, że na naukowców czeka ponad 20 konkursów na granty i stypendia. Ponieważ znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy zestawienie konkursów, w których nabór wniosków kończy się w najbliższym miesiącu.

Pełną listę konkursów można znaleźć poniżej. Zwracamy uwagę, że zestawienie zostało przygotowane 31 lipca 2018 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com.

Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - nawet te z 2020 r. Kalendarz można znaleźć w na tej stronie oraz w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. Nie zapominajcie także o mapie międzynarodowej współpracy badawczej. Zamieściliśmy na niej aktualne oferty prowadzenia międzynarodowych badań naukowych, międzynarodowej współpracy badawczej oraz zagranicznych ofert stypendialnych.

A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter, Google+ i Instagram.

1 sierpnia

Festiwal OPOWIADANIA
Instytut Literacki w Paryżu
Gildia.pl

10 sierpnia

Konkurs na pracę dyplomową z marketingu internetowego.

14 sierpnia


16 sierpnia


17 sierpnia

Program Stypendiów Pomostowych

22 sierpnia

Filmweb

24 sierpnia26 sierpnia

Młodzi o filmach

30 sierpnia

European Research Council

31 sierpnia


Zdjęcie we wpisie: fot. Jay Castor / unsplash.com CC0 1.0Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom