piątek, 31 sierpnia 2018


fot. William Bayreuther / unsplash.com CC0 1.0 Do 15 września 2018 r. trwa nabór zgłoszeń do konkursu dla dziennikarzy EDUinspiracje Media 2018. W konkursie mogą wziąć udział przedstawiciele prasy w rozumieniu ustawy Prawo prasowe (m.in. czasopism, portali internetowych, rozgłośni radiowych i stacji telewizyjnych). Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody rzeczowe.

Jak precyzują organizatorzy:
Konkurs adresowany jest do dziennikarzy, którzy w sposób przystępny, zrozumiały oraz atrakcyjny prezentują problematykę związaną z programami i inicjatywami edukacyjnymi zarządzanymi przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji, a w swojej działalności poruszali i promowali działania w ramach programów Erasmus+, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój; Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży, Polsko-Ukraińskiej Rady Wymiany Młodzieży Eurodesk, Europass, eTwinning.

Do konkursu można zgłaszać artykuły, audycje i programy telewizyjne, które swoją premierę miały po 1 stycznia 2017 roku.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora - Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, Narodowa Agencja Programu Erasmus.


Zdjęcie we wpisie: fot. William Bayreutherunsplash.com CC0 1.0Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom