środa, 31 października 2018


fot. Jay Castor / unsplash.com CC0 1.0Listopad to już rok akademicki na całego. Nie zapominają o tym instytucje finansujące. W najbliższym miesiącu na naukowców czeka ponad 40 konkursów na granty i stypendia. Ponieważ znalezienie odpowiedniego dla siebie konkursu, może być nieco trudne, tradycyjnie przygotowaliśmy zestawienie konkursów, w których nabór wniosków kończy się w najbliższym miesiącu.

Pełną listę konkursów można znaleźć poniżej. Zwracamy uwagę, że zestawienie zostało przygotowane 31 paździerika 2018 r. Istnieje duża szansa, że po tym terminie pojawią się nowe konkursy. Najnowszych informacji o kolejnych konkursach radzimy szukać na www.granty-na-badania.com.

Polecamy również nasz kalendarz, w którym znajdują się wszystkie konkursy - nawet te z 2020 r. Kalendarz można znaleźć w na tej stronie oraz w każdym wpisie tuż nad formularzem komentarzy. Nie zapominajcie także o mapie międzynarodowej współpracy badawczej. Zamieściliśmy na niej aktualne oferty prowadzenia międzynarodowych badań naukowych, międzynarodowej współpracy badawczej oraz zagranicznych ofert stypendialnych.

A jeżeli chcecie być na bieżąco z wszystkimi informacjami o konkursach na granty, stypendia i staże polecamy nasze profile w serwisach społecznościowych - Facebook, Twitter, Google+ i Instagram.

2 listopada


3 listopada


4 listopada


5 listopada


7 listopada8 listopada

European Research Council

10 listopada

Forum Obywatelskiego Rozwoju

11 listopada


12 listopada

Agence Universitaire de la Francophonie

14 listopada

Polsko-Amerykańska Komisja Fulbrighta
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

15 listopada


16 listopada

Akademia Górniczo-Hutnicza

19 listopada


20 listopada


22 listopada

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

26 listopada


30 listopada

Stypendium naukowe im. Anny Pasek
Wrocławskie Centrum Akademickie
Pratt & Whitney Zbigniew Grabowski Memorial Prize Województwo pomorskie Polsko-Chińska Rada Biznesu Wikipedia Eucys Od teorii do praktyki Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Państwowy Instytut Naukowy Instytut Śląski w Opolu

Zdjęcie we wpisie: fot. Jay Castor / unsplash.com CC0 1.0

SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom