piątek, 16 listopada 2018


Logo Narodowego Centrum Nauki
Narodowe Centrum Nauki opublikowało na swojej stronie internetowej listę projektów, które uzyskały finansowanie w ramach konkursów Opus 15 i Preludium 15. Nabór wniosków we wspomnianych konkursach trwał do 15 marca 2018 r. do 15 czerwca 2018 r. Wyniki można znaleźć klikając w ten link. Na finansowanie projektów NCN przeznaczyło blisko 400 mln zł.

W systemie www.osf.opi.org.pl  powinny także pojawić się recenzje wniosków. Szczególnie warto zapoznać się z nimi, jeśli wniosek nie uzyskał finansowania. W recenzji eksperci muszą bowiem uzasadnić swoją decyzję i wskazać słabe strony wniosku.  

Jednocześnie przypominamy, że do 17 grudnia 2018 r. trwa nabór wniosków w ramach konkursów Opus 16 i Preludium 16. Kierownicy wniosków, które nie uzyskały finansowania w poprzedniej edycji wymienionych konkursów - o ile nie znaleźli się w grupie osób, którym składanie wniosku zostało zablokowane - mogą poprawić wniosek i aplikować jeszcze raz. W nowym formularzu trzeba podać numer rejestracyjny poprzedniego wniosku.

Print Friendly and PDF

SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom