poniedziałek, 25 lutego 2019


Forum Odpowiedzialnego Biznesu
Do 4 marca 2019 r. trwa nabór zgłoszeń (konieczne wypełnienie elektronicznego testu) do 8. edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o CSR. Konkurs adresowany jest m.in. do studentów z całej Polski, którzy nie ukończyli 26. roku życia. Finaliści konkursu otrzymają nagrody rzeczowe.

Zgodnie z informacjami organizatorów konkurs składa się z trzech etapów. 

I etap (do 4 marca 2019 r.) test elektroniczny (on-line) na stronie odpowiedzialnybiznes.pl
Zawiera 10 pytań zamkniętych. Poprawne udzielenie odpowiedzi na 8 z nich (80%) gwarantuje przejście do II etapu pierwszym 400 osobom, które go rozwiążą. Pozostałe zakwalifikowane osoby zostaną zapisane na listę rezerwową. Informacja o dokładnym miejscu i godzinie rozpoczęcia II etapu zostanie przekazana drogą elektroniczną.


II etap (11 kwietnia 2019 r.)
Test, który składa się z pytań zamkniętych oraz otwartych. Etap ten odbędzie się na wybranych uczelniach w Polsce. Do drugiej części otwartej przechodzą tylko osoby, które osiągną najwyższe wyniki w części pierwszej –testowej.

Finał – rozstrzygnięcie (6 czerwca 2019 r.)
Do finału zostanie zakwalifikowanych 5 najlepszych osób z II etapu. Zadaniem finalistów/ek będzie zaprezentowanie przygotowanej przez siebie prezentacji na temat wybrany przez przedstawicieli Forum Odpowiedzialnego Biznesu – organizatora konkursu. Prezentacja odbywać się będzie przed Jury Konkursu CSR. Czas na przygotowanie się do finału będzie wynosił blisko 3 tygodnie.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.Print Friendly and PDF


SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom