piątek, 22 lutego 2019


Logo Stypendium im. Leopolda Ungera
Do 30 kwietnia 2019 r. trwa nabór wniosków w ramach VII edycji Stypendium im. Leopolda Ungera. Stypendium im. Leopolda Ungera przyznawane jest od 2013 roku. Mogą się o nie ubiegać studenci wszystkich kierunków i stopni kształcenia oraz młodzi dziennikarze do 35. roku życia, wyróżniający się wybitnymi osiągnięciami. Kapituła Stypendium, oceniając kandydatów, w szczególności bierze pod uwagę opublikowane w różnych rodzajach mediów tematy publicystyczne, pracę na rzecz mediów studenckich, współpracę z mediami internetowymi oraz udokumentowane publikacjami efekty staży dziennikarskich.

Wystarczy wypełnić wniosek załączony na stronie internetowej Stypendium, dołączyć do niego portfolio i wysłać pod wskazany adres pocztą tradycyjną i elektroniczną. Termin składania wniosków upływa 30 kwietnia 2019 roku.


Nagrody:
  • Stypendium w formie pieniężnej w wysokości 5 tysięcy złotych dla osoby, która zgłosi do konkursu realizację tematu w formie publicystyki.
  • Stypendium w formie dwutygodniowego stażu w redakcji belgijskiego dziennika „Le Soir” w Brukseli.
  • Stypendium w formie miesięcznego stażu w redakcji dziennika „Gazeta Wyborcza” w Warszawie.
  • Stypendium w formie miesięcznego stażu w redakcji tygodnika „Polityka” w Warszawie.
  • Stypendium dla 2-3 pracowników obsługi prasowej w trakcie Forum Ekonomicznego w Krynicy.
Więcej szczegółów, w tym regulamin, skład Kapituły i relacje z poprzednich edycji, można znaleźć pod adresem: www.stypendiumungera.umcs.pl

Stypendium im. Leopolda Ungera - VII edycja - plakat reklamujący

Informacja prasowa


Print Friendly and PDF


SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom