środa, 6 marca 2019


fot. Will van Wingerden / unsplash.com CC0 1.0
Do 30 kwietnia 2019 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach I edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską z antropologii historii. Konkurs adresowany jest do osób, które ukończyły studia drugiego stopnia kierunków humanistycznych i społecznych oraz promotorów ich prac. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma nagrodę w postaci wydania nagrodzonej pracy w Wydawnictwie Naukowym Uniwersytetu Mikołaja Kopernika.

Zgodnie z informacjami organizatorów przedmiotem konkursu są oryginalne prace magisterskie z zakresu antropologii historii, napisane w języku polskim oraz obronione w roku ogłoszenia konkursu lub roku poprzedzającym. Praca może być zgłoszona do konkursu tylko raz.

Celami konkursu są:
  • upowszechnianie wiedzy i metod badawczych z zakresu antropologii historii,
  • upowszechnianie interdyscyplinarnych badań nad przeszłością,
  • promowanie badań o wysokim poziomie teoretycznym i metodologicznym,
  • promowanie antropologii historii wśród studentów studiów humanistycznych i społecznych.Organizatorami konkursu są Wydział Nauk Historycznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika i Wydział Historyczny Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.


Zdjęcie we wpisie: fot. Will van Wingerdenunsplash.com CC0 1.0


Print Friendly and PDF


SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom