piątek, 29 marca 2019


Clarivate Analytics - logo
Web of Science Group prezentuje serię szkoleń Research. Smarter. Dołącz do naszych ekspertów, aby uzyskać podstawowe wskazówki i porady, które pomogą Ci przejść przez każdy etap podróży badawczej.

ResearcherID łączy się z Publons!
2 kwietnia 2019 r. / 10:00
A gdybyś mógł łatwo pokazać, w jaki sposób spełniasz się w swojej dziedzinie? Sprawdź, w jaki sposób połączenie ResearcherID i Publons ułatwia rejestrowanie i śledzenie aktywności publikacyjnej, cytowań, historii recenzowania i powiązań redakcyjnych w jednym miejscu tworząc bardziej widocznym wkład badacza.


Gdzie publikować : Zrozumieć Journal Impact Factor 
3 kwietnia 2019 r. / 10:00
Opanuj strategię publikacji dzięki zaufanym danym o jakości czasopisma. Dowiedz się, jak korzystać z najnowszych funkcji Journal Citation Reports, aby zrozumieć wskaźniki Journal Impact Factor i cytowania dla tysięcy czasopism z dziedziny nauk ścisłych i nauk społecznych.

Inteligentne wskaźniki: Potrzeba normalizacji ilości cytowań
4 kwietnia 2019 r. / 10:00
W bibliometrii bezwzględne wartości liczby cytowań podane bez kontekstu są zazwyczaj bez znaczenia. Aby naprawdę zrozumieć wpływ dokumentów, czasopism lub instytucji, cytowania muszą być odniesione do kontekstu. Dowiedz się, jak uzyskać dostęp do znormalizowanych metryk cytowań w zestawie rozwiązań Web of Science Group, w tym: Web of Science, InCites, Journal Citation Reports, Essential Science Indicators oraz Benchmarking & Analytics.

Informacja prasowa


Print Friendly and PDF


SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom