środa, 10 kwietnia 2019


Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej - logo
Do 13 czerwca 2019 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach programu Welcome to Poland. Celem projektu jest wsparcie zdolności instytucjonalnej polskich uczelni poprzez podniesienie kompetencji kadry akademickiej i potencjału instytucji w przyjmowaniu osób z zagranicy, przygotowanie organizacyjne miejsca dedykowanego obsłudze studentów i kadry zagranicznej oraz rozwijanie działań związanych z internacjonalizacją w domu. 

Zgodnie z informacjami Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej w ramach programu Welcome to Poland możliwe jest zdobycie środków finansowych na następujące działania:
  • podnoszeniem kompetencji kadry dydaktycznej, naukowej i administracyjnej związanych z obsługą cudzoziemców poprzez działania szkoleniowe;
  • rozwijaniem działań związanych z internacjonalizacją „w domu”;
  • przygotowaniem organizacyjnym uczelni do obsługi studentów i kadry z zagranicy;
  • kształtowaniem postaw otwartości i tolerancji w środowisku kadry dydaktycznej, naukowej i administracyjnej;
  • organizacją miejsca dedykowanego obsłudze studentów i kadry zagranicznej tzw. Welcome Centre.


Alokacja środków w naborze wynosi 15 mln zł. NAWA zastrzega jednocześnie, że alokacja środków w naborze może zostać zwiększona. Kwota finansowania przeznaczona na realizację pojedynczego projektu wynosi maksymalnie 500 000 zł.

Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.Print Friendly and PDF


SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom