piątek, 26 kwietnia 2019


https://www.granty-na-badania.com/2019/04/stypendium-projektowe-vectorworks.html
Do 29 sierpnia 2019 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach konkursu na stypendium projektowe Vectorworks. Konkurs adresowany jest do studentów kierunków architektonicznych i projektowych oraz absolwentów tych kierunków z lat 2017 i 2018. W ramach konkursu możliwe jest wygranie do 10 000 dolarów.

Jak zachęcają oranizatorzy:
Projektujecie dla przyszłości. Stając wobec największych wyzwań naszych czasów Studenci tworzą śmiałe wizje lepszego świata i dzielą się nimi za pomocą narzędzi projektowych.
Stypendium Projektowe Vectorworks ma na celu promowanie wyjątkowości i mistrzostwa projektowego mając na uwadze kierunek, w którym nowa generacja będzie podążać do przekształcania świata.


W ramach I etapu konkursu do zdobycia są następujące nagrody:
  • Zwycięzca otrzyma $1 000 na cele edukacyjne. Dwóch wyróżnionych otrzyma po $500 każdy.
  • Darmowe oprogramowanie Vectorworks dla Twojej uczelni.
  • Darmowe szkolenia dla wykładowców i studentów: zdalne i bezpośrednie.
W ramach II etapu konkursu do zdobycia są następujące nagrody:
  • $9 000 na czesne, opłaty, utrzymanie, podręczniki, studia za granicą, udział w konferencjach i inne cele edukacyjne.
  • Promocja w publikacjach i na łamach prasy branżowej, a także za pośrednictwem kanałów medialnych lokalnych dystrybutorów Vectorworks.
  • Korzyści dla Ciebie i Twojej szkoły, to między innymi darmowe licencje Vectorworks dla uczelnianych laboratoriów i szkolenia prowadzone przez ekspertów Vectorworks oraz wiele więcej!
Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.Print Friendly and PDF


SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom