poniedziałek, 6 maja 2019


fot. Annie Spratt / unsplash.com CC0 1.0
Web of Science Group prezentuje serię szkoleń internetowych Research. Smarter. Dołącz do naszych ekspertów, aby uzyskać niezbędne wskazówki i porady, które wesprzą Cię na każdym etapie Twojej podróży badawczej.

Stań na ramionach Gigantów: Odblokuj swoje odkrycia badawcze dzięki sieci cytatowań Eugene'a Garfielda.
15 maja 2019 godz. 10:00 
Gdy Eugene Garfield wynalazł sieci cytowań - łączące intelektualne idee, pojęcia i autorów, zmienił nasz sposób myślenia o badaniach. Pokazujemy Ci, jak wykorzystać moc sieci cytowań w Web of Science i odkryć badania, które rozwiną Twoją własną drogę do innowacji i odkryć.


Współpracować? To jest pytanie.
22 maja 2019 godz. 10:00 
Czy współpraca naprawdę oddziałuje na wpływ? Z kim powinienem współpracować? Czy mogę ocenić współpracę z przeszłości? A co ze współpracą między przemysłem a uczelniami wyższymi? Uzyskaj niezbędne informacje, aby odpowiedzieć na te pytania.

Wyszukiwanie, wykorzystanie i analiza treści otwartego dostępu (Open Access): co trzeba wiedzieć 
28 maja 2019 godz. 10:00 ​
Łatwo jest znaleźć treści Open Access w sieci Web of Science, ale czy wiesz, że istnieje pięć różnych wersji OA? Albo jak przejść do pełnego tekstu OA .pdf jednym kliknięciem? Czy czujesz się komfortowo analizując wpływ OA? Dołącz do naszych ekspertów, aby dowiedzieć się tego wszystkiego i więcej.

Informacja prasowa

Zdjęcie we wpisie: fot. Annie Spratt / unsplash.com CC0 1.0


Print Friendly and PDF


SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom