Młodych Naukowców

Przewodnik Po Grantach I Stypendiach Dla Młodych Naukowców

Wraz ze zbliżającym się początkiem nowego roku akademickiego chcemy ułatwić znalezienie stypendium lub grantu dla młodych naukowców. I właśnie temu ma służyć “Przewodnik po grantach i stypendiach dla młodych naukowców”.

W publikacji nie mogło znaleźć się miejsce dla wszystkich konkursów. Nie chcieliśmy tworzyć grubego tomiszcza, które odstraszałoby już samą objętością. Dlatego polecamy także nasz wpis Granty i stypendia dla młodych naukowców, który od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Zachęcamy także do codziennej lektury naszego serwisu. Każdego dnia staramy się przedstawiać informacje o konkursach, które zainteresują naszych Czytelników. Tu możecie znaleźć podpowiedzi, jak być na bieżąco z naszymi wpisami.

Kliknij i pobierz “Przewodnik po grantach i stypendiach dla młodych naukowców” jako grafiki

Publikacja jest dostępna bezpłatne i do dowolnego wykorzystania. Mamy nadzieję, że będzie pomocna w zdobyciu stypendiów oraz grantów na prowadzenie badań. Przewodnik można też znaleźć na poświęconej mu podstronie.

Zdajemy sobie sprawę, że przewodnik zawsze można napisać lepiej. Będziemy więc wdzięczni za wszelkie uwagi i wskazówki, co warto poprawić lub o jakie zagadnienia uzupełnić przewodnik.

Write A Comment