środa, 16 września 2015


"Przewodnik po grantach i stypendiach dla młodych naukowców" - okładka

Oddajemy do rąk naszych Czytelników kolejną publikację przygotowaną przez zespół serwisu granty-na-badania.com. Wraz ze zbliżającym się początkiem nowego roku akademickiego chcemy ułatwić znalezienie stypendium lub grantu dla młodych naukowców. I właśnie temu ma służyć "Przewodnik po grantach i stypendiach dla młodych naukowców".

W publikacji nie mogło znaleźć się miejsce dla wszystkich konkursów. Nie chcieliśmy tworzyć grubego tomiszcza, które odstraszałoby już samą objętością. Dlatego polecamy także nasz wpis Granty i stypendia dla młodych naukowców, który od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Zachęcamy także do codziennej lektury naszego serwisu. Każdego dnia staramy się przedstawiać informacje o konkursach, które zainteresują naszych Czytelników. Tu możecie znaleźć podpowiedzi, jak być na bieżąco z naszymi wpisami.
Publikacja jest dostępna bezpłatne i do dowolnego wykorzystania. Mamy nadzieję, że będzie pomocna w zdobyciu stypendiów oraz grantów na prowadzenie badań. Przewodnik można też znaleźć na poświęconej mu podstronie.

Zdajemy sobie sprawę, że przewodnik zawsze można napisać lepiej. Będziemy więc wdzięczni za wszelkie uwagi i wskazówki, co warto poprawić lub o jakie zagadnienia uzupełnić przewodnik. Uwagi i wskazówki można kierować na adres kontakt@granty-na-badania.com.Print Friendly and PDF
SklepNaukowy

Siepomaga.pl: wolontariat, pomoc dzieciom, potrzebującym, zwierzętom