Badania grantowe

Siedem porad i wskazówek, które ułatwią badania grantów

Musisz przeprowadzić badania dotacyjne dla swojej małej firmy, jednym sposobem jest uzyskanie środków w formie pożyczki, a drugim jest dotacja.

Grand jest formą wszelkiego rodzaju i wielkości, od drobnych pożyczek w wysokości kilku tysięcy dolarów do ogromnej sumy rządowej. Ten Grand ma określone zasady dotyczące tego, jak te fundusze są wydawane, i ma kilka poważnych prac papierowych, które należy wykonać; może być również wykorzystany do pozyskiwania funduszy, gdy potrzebujesz rozwijać swoją firmę.
Przed rozpoczęciem procesu składania wniosków organizacja przechodzi przez kilka rzeczy, aby znaleźć dotacje, do których się kwalifikują. Ten prosty proces nazywa się badaniami grantowymi.

7 porad i wskazówek dotyczących badań grantowych

Poznaj swoje potrzeby

Badania grantowe

Przed rozpoczęciem procesu badawczego grantowego musisz poznać wymagania dla swojej organizacji i je określić. Wiedząc, czego potrzebujesz, możesz zawęzić listę. Ubieganie się o dotacje może trwać dłużej niż oczekiwano, a czasami jest to bardzo długi proces. Aplikować może kilkanaście grantów, więc lepiej skrócić listę, na której możesz mieć duże szanse na zdobycie środków.

Zbuduj listę kryteriów wyszukiwania

Gdy już wiesz, czego potrzebujesz, opracuj również dalsze kryteria wyszukiwania. Będzie to zależeć głównie od rodzaju prowadzonej działalności. Ale musisz stworzyć listę kontrolną dla wymagań, aby drogowskaz szybko zawęzić twoje możliwości.

Badania grantowe

Wymaga uwagi

Większość marek ma różnego rodzaju wymagania, które dotyczą zarówno aplikowania, jak i wydatkowania środków. Są to sugestie z tymi punktami, które są ważne w Wielkim procesie. Będziesz musiał ponownie przesłać swoją propozycję lub całkowicie zdyskwalifikować, jeśli przegapisz którekolwiek z nich.

Miejsce na budżet

Badania grantowe

Poszukiwanie grantów może kosztować zarówno czas, jak i pieniądze, więc zamiast sprzedawać się krótko, możesz odłożyć część środków na narzędzia, których możesz potrzebować, aby ułatwić ten proces. Aby zlecić część badawczą, niektóre firmy mają budżet, ale możesz nie. Lepiej więc, aby baza danych była sumą książek o możliwościach finansowania.

Zrób listę niedostatecznie reprezentowanych możliwości finansowania

Istnieją różne dotacje SBI i programy mentorskie dla firm należących do kobiet, weteranów i osób kolorowych, które tradycyjnie walczą o finansowanie. Miniorganizacje tworzą Granty, szczególnie dla tych grup.

Utwórz sieć

Badania grantowe

Sprawdź swoich poprzednich kandydatów i zwycięzców i zapytaj ich o ich doświadczenia w ubieganiu się o dotacje. Możesz znaleźć kilka prostych sposobów, których możesz nie znać lub uważać, a które mogą wzmocnić twoją aplikację.

Biblioteka Grant

Zebranie wszystkich informacji, które zebrałeś, poświęcając dużo czasu na naukę, jak wyszukiwać przewodniki, jest konieczne, aby nie zmarnować swojej nowej wiedzy o funduszach. Zbierz wszystkie swoje dokumenty w jednym miejscu CE, abyś mógł regulować wytyczne i przechowywać je do późniejszego wykorzystania.

Write A Comment